III Turnej Piłki Nożnej (foto)

28 października na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu odbył się trzeci turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Akcji Katolickiej zorganizowany przez Akcję Katolicką i Świetlicę Parafialną.

W szranki stanęło osiem drużyn (każda liczyła po pięciu zawodników): 4 zespoły w kategorii klas III - IV i 4 w kategorii klas V – VI. Młodzi piłkarze w prawdziwie sportowej rywalizacji, pełni zaangażowania, dzielnie walczyli pod czujnym okiem pana Dominika Kokoszki i przy wsparciu duchowym opiekuna AK – księdza Mirosława Świerka.  Piłkarskim rozgrywkom towarzyszyli również Rodzice, którzy z ogromnym entuzjazmem kibicowali swoim walczącym o puchar pociechom. Ostatecznie, po bardzo wyrównanej walce, Puchar Prezesa Akcji Katolickiej wywalczyła drużyna w składzie: Tomasz Kowaliński,  Maksymilian Klimek, Karol Kukla, Filip Kuc, Kacper Klimek.

 

Pragniemy złożyć szczególne podziękowanie Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju. Przede wszystkim  Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu za udostępnienie sali gimnastycznej i panu Dominikowi Kokoszce za sędziowanie w czasie turnieju.

                                                                                    Organizatorzy

 

Dodatkowe informacje