REKOLEKCJE DLA KOBIET „KOBIETA- KRÓLEWSKI PROJEKT”

Zapraszam do uczestnictwa w rekolekcjach dla kobiet „Kobieta - Królewski Projekt” prowadzonych przez Sylwię Wilk, które odbędą się w domu parafialnym w Nowym Wiśniczu przy ul. Ks. Białki 1, w dniach 1-3 grudnia 2017 r. 

Informacje na temat pracy ewangelizacyjnej Sylwii i jej męża Witka znajdują się na stronie fundacji „za Nim”, której są współtwórcami: https://fundacjazanim.pl/ (od 6 listopada Witek Wilk prowadzi Seminarium Odnowy Wiary w parafii św. Pawła Apostoła w Bochni).

Rekolekcje rozpoczną się w piątek o 18 wieczorem, sobota w całości przeznaczona jest na: konferencje, pracę w małych grupach, Mszę świętą i adorację Najświętszego Sakramentu. W niedzielę zakończenie około 14-15 obiadem. Zapewnione jest wyżywienie bez śniadań przez cały czas trwania rekolekcji. Nocleg nie jest zapewniony.

Zgłoszenia mailowe można przesyłać do 26 listopada włącznie, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W temacie zgłoszenia proszę wpisać ”Kobieta – Królewski Projekt – Nowy Wiśnicz”. W treści prosimy podać:
• Imię i nazwisko
• Rodzima parafia lub wspólnota

Udział w rekolekcjach będzie odpłatny (płatności na miejscu)- koszt 120 zł. Zebrane pieniądze w całości zostaną przeznaczone na organizację wydarzenia, w tym wyżywienie.

Należy zabrać ze sobą Pismo Święte, dobry humor i otwarte serce.

Justyna Wieciech, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje