Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok /1 I 2018 r./

Z wiarą i nadzieją rozpoczynamy nowy rok kalendarzowy. U jego progu zwracamy się do Boga, który jest Panem czasów, prosząc o Jego światło i potrzebne łaski, byśmy dar czasu mądrze i odpowiedzialnie wykorzystali. Wraz z całym Kościołem kierujemy nasz wzrok w stronę Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Jej zawierzamy nasze plany i nadzieje. Prośmy Maryję, Służebnicę Pańską, by nas uczyła, że mamy służyć Bogu nie z przymusu, ale jako Jego dzieci umiłowane i kochające.

 

  1. Dziękujemy kolędnikom misyjnym oraz wszystkim, którzy ich przyjęli i złożyli ofiary na misje.
  2. Dziś msze św. jak w niedzielę.W zakrystii możemy nabywać zestawy na 3 Króli (kreda, węgielek i kadzidło).
  3. Szczęśliwego Nowego 2017 Roku.

Dodatkowe informacje