Dekanalny etap XII Mistrzostw Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej

Dnia 27 stycznia 2018 r. odbył się w Trzcianie dekanalny etap XII Mistrzostw Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej. Z naszej Parafii w rozgrywkach wzięli udział chłopcy w kategoriach: ministranci i lektorzy młodsi.

Drużyna ministrantów (w składzie: Radosław Szewczyk, Turmiński Jakub, Obrał Miłosz, Łękawa Jakub, Tworzydło Piotr, Możdżeń Wiktor, Drożdż Karol, Wiercioch Karol) po zaciętej i wyrównanej walce zdobyła 3 miejsce w turnieju, nie przegrywając żadnego meczu, odnosząc trzy zwycięstwa (z Lipnicą Murowaną, Żegociną i Trzcianą) i jeden remis (z Królówką). Jednak o miejscu w grupie, a potem ostatecznej grze w finale zadecydowała liczba strzelonych bramek.

„Najlepszym piłkarzem” turnieju w kategorii ministranci został Karol Drożdż, a „Królem strzelców” Karol Wiercioch.

 

Drużynie lektorów młodszych niestety nie udało się wyjść z grupy fazowej i zakwalifikować do finału. Wierzymy, że za rok będzie lepiej.

Wszystkim chłopcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych Mistrzostwach LSO.

 

Dodatkowe informacje