Wielkanoc 2018 /1 IV 2018 r./

„Chrystus Zmartwychwstał, alleluja!

Prawdziwie Zmartwychwstał, alleluja”!

Tym zawołaniem, pełnym wiary i nadziei, chrześcijanie pozdrawiają się w wielkanocny poranek, aby dać świadectwo wierze, że Chrystus, który cierpiał, umarł na krzyżu oraz został pochowany w grobie, zmartwychwstał i żyje pośród nas.

Niech ta prawda, która w sposób szczególny wybrzmiewa podczas wielkanocnej Eucharystii, ożywia naszą wiarę i daje nam niezachwianą nadzieję, że i my również kiedyś zmartwychwstaniemy. Otwórzmy nasze serca i umysły na Zmartwychwstałego Pana, który jest prawdziwie obecny w Eucharystycznej Ofierze.

1.  Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Przyszła niedziela /8 IV/ jest NIEDZIELĄ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.
  3. Zmiana tajemnic różańcowych matek i ojców – w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.00, a dzieci i młodzieży po mszy św. o 11.00.
  4. Bezpłatna pomoc w wypełnianiu zeznań podatkowych (PIT-ów) za rok 2017 - w czwartek o 18.00 w świetlicy parafialnej.
  5. W minionym tygodniu odeszła do Domu Ojca śp.: † Krystyna Bienias z ul. A. Mickiewicza, której pogrzeb odbędzie się we wtorek. Polecajmy ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu….
  6. Modlitwa do św. Michała Archanioła i w int. V Synodu…
  7. Życzenia: