II Świetlicowy Turniej Piłkarzyków

W ramach zajęć świetlicy parafialnej, 9 grudnia 2013 r. (poniedziałek) został rozegrany II Turniej Piłkarzyków. W turnieju wzięło udział osiem dwuosobowych drużyn.

Zwycięzcami rozgrywek zostali:

I miejsce: Natalia Romańska i Weronika Całka

II miejsce: Radek Tabor i Marta Romańska

III miejsce: Michał Bereta i Damian Nalepka

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz słodkie nagrody rzeczowe, a wszyscy zawodnicy – dyplomy i słodycze.

Dodatkowo Ksiądz Proboszcz Krzysztof Wąchała wręczył uczestnikom oraz opiekunom opaski odblaskowe „BEZPIECZNA PARAFIA NOWY WIŚNICZ”.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali: Kierownik Świetlicy p. Anita Całka, wychowawcy: p. Agata Mikulska, pp. Anna i Jerzy Ordutowscy, a nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia p. Mieczysław Tworzydło.

Na zakończenie Zwycięzcy zmierzyli swoje umiejętności w grze przeciw drużynie Księży.

Gratulujemy Zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę podczas rywalizacji  sportowej.

Wszystkich chętnych, dzieci i młodzież, zapraszamy do świetlicy parafialnej w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 do 18.00. W tym czasie można także doskonalić swoje umiejętności gry w „Piłkarzyki”.