Ferie 2014- co się już działo :-)

      Akcja Katolicka działająca przy naszej parafii przygotowała na czas ferii zimowych /w ramach zajęć świetlicy parafialnej/ wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Każdego  dnia pierwszego tygodnia ferii  zaplanowano inne formy wypoczynku, relaksu i spędzenia wolnego czasu.

W zajęciach świetlicy parafialnej w pierwszym dniu ferii zimowych 03.02.2014r. uczestniczyło około 60 dzieci. Program zajęć obejmował: rozgrywki piłkarzyków, gry planszowe, komputerowe, ognisko oraz inne zabawy. W ramach zajęć odbył się III turniej piłkarzyków. Do eliminacji przystąpiło 16 dwuosobowych drużyn.

Po rozegraniu eliminacji, ćwierćfinałów, półfinałów oraz finału wyłonieni zostali następujący zwycięzcy:

1 miejsce: Nalepka Damian i Pilarski Marcel

2 miejsce: Dziedzic Krystian i Tabor Jakub

3 miejsce: Wojtoń Miłosz i Filipczyk Miłosz

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe (pisaki, notesy, długopisy, płyty). Wszyscy uczestnicy zajęć świetlicowych poczęstowani zostali cukierkami. Po zakończonym turnieju odbyło się ognisko z kiełbaskami. Nad przebiegiem zajęć czuwali opiekunowie Akcji Katolickiej. Sędzią głównym turnieju piłkarzyków był p. M. Tworzydło.

 

W drugim dniu zajęć byliśmy na basenie

i lodowisku w Proszówkach

Dodatkowe informacje