Ferie 2014 - zapisane w sercu i obiektywie

We środę, przy pięknej wiosennej pogodzie pojechaliśmy do Brzeska, gdzie w kinie Planeta obejrzeliśmy film pt. "Robaczki z Zaginionej Doliny". Dopełnienie wycieczki była wizyta w McDonaldzie. Wyjazd cieszył się dużym zainteresowaniem. Blisko setka dzieci skorzystała z takiej formy spędzania wolnego czasu.

 

      Kolejny dzień, to warsztaty ceramiczne. Dzięki życzliwości Dyrekcji Liceum Plastycznego mogły się one odbyć w prawdziwej pracowni. Zajęcia prowadził pan Henryk Kopańczyk, który pokazał, jak piękne rzeczy można wyczarować z gliny. Dla dzieci była to świetna zabawa, nawet dla maluchów. Młodzież miała też okazję zwiedzić szkołę, mi. bibliotekę i pracownię renowacji. Oprowadzaniem zajęła się pani Barbara Trylińska. O zadowoleniu uczestników warsztatów świadczyły uśmiechnięte buzie, za co serdecznie dziękujemy prowadzącym.

Dodatkowe informacje