Rekolekcje dla Rodzin z małymi dziećmi (26 - 31 VIII 2019 r.)

REKOLEKCJE DLA RODZIN Z MAŁYMI DZIEĆMI

Temat rekolekcji: POKORA.
Pokora w relacji Bóg i ja, w relacji małżeńskiej, w relacji rodzice- dzieci,
w interakcjach ze środowiskiem, w którym żyjemy (rodzina, znajomi, praca).

W ostatni dzień- konferencja z zaproszonym gościem dotycząca komunikacji małżeńskiej.

Rekolekcje poprowadzi ks. Paweł Skraba obecnie posługujący w parafii św. Pawła Apostoła w Bochni.

Termin rekolekcji:

26 sierpnia (poniedziałek) -31 sierpnia (sobota) 2019 r.

w Skomielnej Czarnej koło Myślenic w Domu Rekolekcyjnym im. św. Ojca Pio u braci Kapucynów (https://skomielna.kapucyni.pl/). Do dyspozycji jest

w pełni wyposażony ośrodek, pokoje z łazienkami, podwórko, plac zabaw, boisko sportowe.

Opieka dla dzieci od lat 3 (dla zaradnych 2,5 latków też) z programem formacyjnym.

W programie poranne konferencje, czas na dialog małżeński, popołudnia
z czasem dla rodziny, odnowienie przyrzeczeń małżeńskich wraz z weselem (mile widziane przebrania, żeby maluchy się dobrze bawiły), wieczorne adoracje.

Koszty (podane są za cały pobyt i wyżywienie, czyli 6 dni rekolekcji):

osoba dorosła 324 zł,

dzieci 12 lat i starsze– 240 zł,

dzieci 2-11 lat 120 zł,

dzieci w wieku 0-2 lata za darmo.

JEŻELI ZAINTERESOWAŁ WAS TEMAT, A DZIECI MACIE JUŻ DUŻE LUB ICH JESZCZE NIE MACIE, TO I WAS ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W REKOLEKCJACH.

Informacje i zapisy do 30.04.2019 r. pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu należy podać: imiona i nazwiska członków rodziny z ich wiekiem (dotyczy dzieci), nr telefonu, informację czy małżeństwo jest w jakiejś wspólnocie i z jakiej parafii pochodzi.

Po zgłoszeniu mailowym, celem potwierdzenia udziału należy dokonać wpłaty

50 % wartości pobytu na rekolekcjach na konto ośrodka do dnia 07.05.2019 r.

Organizatorzy: Justyna i Michał Wieciechowie z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowym Wiśniczu.