10. Niedziela Zwykła 9.06.2024r.

 1. Komunikat ks. bpa Ordynariusza…
 2. Dziękujemy dzieciom i dorosłym za uczestnictwo w oktawie Bożego Ciała.
 3. Składamy podziękowania za ofiary złożone w minionym tygodniu: – w kopertach 2 rodziny = 300 zł; przelewem bankowym 16 rodzin = 2900 zł. Bóg zapłać.
 4. Trwają prace przy wymianie porycia dachu na kościele, na które Parafia otrzymała dofinansowanie z Polskiego Ładu oraz wsparcie z Urzędu Miasta.
 5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały czerwiec po mszy św. wieczornej.
 6. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00, poprzedzona modlitwą różańcową o 17.30. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. Rodziców dzieci I komunijnych zapraszamy na Mszę świętą i wspólną kolację, które będą zarazem ich ostatnim spotkaniem formacyjnym. Zapraszamy w niedzielę (16 czerwca) na godzinę 17. Po Mszy Świętej przejazd do sali konferencyjnej przy zakładzie karnym.
 8. Adoracja z okazji 16-go dnia miesiąca – w niedzielę od godz. 16.00.
 9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Barnaby, Apostoła;
  w środę – bł. Romana Sitki i Towarzyszy męczenników; w czwartek – św. Antoniego
  z Padwy, kapłana; w piątek – bł. Michała Kozala, bpa i męczennika.
 10. Odpust ku czci św. Brata Alberta i 40-lecie kaplicy w Połomiu Dużym – w przyszłą niedzielę. Mszy św. odpustowej o godz. 10.00 będzie przewodniczył Ks. Łukasz Gazda, wikariusz z Dębna.
 11. Zbiórka do puszek na pokrycie kosztów stażu misyjnego w Indiach Rozalii Cisoń – w przyszłą niedzielę (16 VI) na placu kościelnym.
 12. Burmistrz Nowego Wiśnicza informuje, że 18 czerwca br. o godz. 19.00 w sali widowiskowej MOK w Nowym Wiśniczu odbędzie się zebranie, na którym przeprowadzone zostaną wybory Przewodniczącego Osiedla i Zarządu Osiedla Nowego Wiśnicza.
 13. W „GN” m.in: – o kulcie Serca Jezusa i Serca Maryi; – skąd biorą się bluźniercze myśli?. Jest także nowy numer „Gość Niedzielny HISTORIA”, „Promyczek dobra”, „Mały promyczek” i „Trwajcie w miłości”.
 14. W minionym tygodniu odszedł do Domu Ojca śp.: † Bronisław /Jerzy/ Nabielec z ul. Mickiewicza. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…
 15. Modlitwa w int. Synodu i do św. Michała Archanioła…..