12. Niedziela Zwykła 23 VI 2024 r.

 1. Witamy wszystkich przybyłych gości na wakacje do naszej parafii. Życzmy udanego wypoczynku i zapraszamy do uczestnictwa w życiu religijnym naszej wspólnoty. Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach w kościele.
 2. Składamy podziękowania za ofiary złożone w minionym tygodniu: przelewem bankowym 5 rodzin = 1800 zł. Bóg zapłać.
 3. Wyjazd dzieci i młodzieży na oazę parafialną będzie w nocy z wtorku na środę. Zbiórka na Starej Targowicy o godz. 00.15.
 4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela; wtorek – NMP Nieustającej Pomocy; w piątek – św. Ireneusza; w sobotę – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.30; 7.45; 9.00 i 18.00. W Połomiu Dużym o godz. 17.00. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej (tzw. Świętopietrze). Solenizantom tego tygodnia, a wśród nich p. Kościelnemu składamy najserdeczniejsze życzenia i otaczamy modlitwą.
 5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały czerwiec po mszy św. wieczornej.
 6. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00, poprzedzona modlitwą różańcową o 17.30. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.45, a o 18.00 msza św. i nabożeństwo do św. o. Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. Zbiórka do puszek na działalność Hospicjum Domowego w Bochni – w przyszłą niedzielę na placu kościelnym. O przeprowadzenie zbiórki prosimy „Caritas parafialną”.
 8. Pielgrzymka Rodzin Radia Maryja na Jasną Górę odbędzie się dnia 14 lipca br.. Szczegółowe inf. w gablocie ogłoszeń.
 9. W najnowszym numerze „GN” m.in.: – o właściwym rozumieniu chrześcijańskiej religijności. Jest także wakacyjny numer „Promyczka dobra”, „Małego Promyczka”, „Małego Gościa” i ”Trwajcie w miłości”.
 10. W minionym tygodniu odszedł do Domu Ojca śp. † Stanisław Pająk z Rynku, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek. Polecajmy go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu…
 11. Modlitwa do św. Michała Archanioła…