5. NIEDZIELA WIELKANOCNA 15 V 2022 r

1. Dziękujemy Rodzicom dzieci I-komunijnych za ufundowanie świec ołtarzowych do naszego kościoła. Dziękujemy również tym rodzicom i dzieciom komunijnym, którzy czyścili kostkę przy kościele. Bóg zapłać.
  2. Składamy podziękowania za ofiary złożone w minionym tygodniu: na tacę: 12 100 zł.; w kopertach 24 Rodziny (3250 zł.); przelewem bankowym 12 Rodzin (1550 zł.). Bóg zapłać.
  3. Dziękujemy bardzo p. Jackowi Tomaszewskiemu za skoszenie trawy na placu kościelnym.
  4. W liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Andrzeja Bobolę, patrona Polski – dzień imienin Ks. Bpa Ordynariusza Andrzeja Jeża; w środę – św. Stanisława Papczyńskiego.
  5. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych odprawianych codziennie o godz. 18.00.
  6. Adoracja z okazji 16 dnia miesiąca – w poniedziałek od godz. 17.00.
  7. Modlitwa za wstawiennictwem św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego – we wtorek o godz. 17.45.
  8. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00, poprzedzona modlitwą różańcową o 17.30. W piątek – koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  9. Zapisy na Oazę Parafialną dla dzieci i młodzieży zaangażowanych w grupach parafialnych – we wtorek w domu parafialnym od 16.00 – 17.00. Ilość miejsc ograniczona. W tym roku wyjazd jest organizowany nad morze pod namioty na przełomie czerwca i lipca.
  10. Przyjęcie aspirantów do grona ministrantów – w przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 11.00.
  11. Zbiórka do puszek na „Hospicjum domowe” w Bochni – w przyszłą niedzielę na placu kościelnym.
  12. Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni prowadzi nabór do szkoły dzieci i młodzieży w wieku 7 do 16 lat. Wnioski o przyjęcie można składać do 24 maja br. Szczegółowe informacje w sekretariacie Szkoły.
  13. W „GN” m.in: – o nowym św. Karolu de Foucauld i o miejscach, w których zrodziło się, dojrzewało i realizowało jego powołanie. Jest także „MGN”, „Promyczek dobra”, „Mały promyczek” i „Miłujcie się”.
  14. Modlitwa do św. Michała Archanioła i w int. Synodu….