7. Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pana Jezusa 21 V 2023 r.

1. Składamy podziękowania za ofiary złożone w minionym tygodniu na remont organów: na składkę 13 625 zł. i 10 euro; w kopertach 9 Rodzin = 1350 zł. i przelewem bankowym 6 Rodzin = 1100 zł. Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – NMP Wspomożycielkę Wiernych; w piątek – św. Filipa Nereusza; w przyszłą niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  3. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych odprawianych w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele po wieczornej mszy św.
  4. Spotkanie przedoazowe – w poniedziałek o godz. 19.00 w Domu parafialnym. Są jeszcze wolne miejsca.
  5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę o godz. 18.00, poprzedzona modlitwą różańcową o 17.30. W piątek – koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W czwartek odbędzie się egzamin przed bierzmowaniem dla kl. VII ze szkoły podstawowej. Zapraszamy uczniów wraz z rodzicami do domu parafialnego na godz. 15.00.
  7. W piątek obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji składamy życzenia wszystkim mamom i polecajmy je Bogu w modlitwie. Zapraszamy na nabożeństwo majowe ofiarowane w intencji wszystkich mam.
  8. W przyszłą niedzielę przypada 13 r. śmierci śp. Ks. Artura Babika.
  9. W „GN” m.in: – o wniebowstąpieniu Pańskim jako nowej formie obecności Jezusa pośród uczniów. Jest także MGN, „Promyczek dobra”, „Mały promyczek” i „Trwajcie w miłości”.
  10. Modlitwa w int. Synodu i do św. Michała Archanioła.