INTENCJE 30.08 – 05.09.2021

 

PONIEDZIAŁEK

30 VIII


6:30 1) †† Maria, Mikołaj Obal; rodzice i córka Maria

2) † Jerzy

7:00 † Maria Bukowiec – od córki Zofii z rodziną

Poza parafią: † Wojciech Cholewa – od Anety i Krzysztofa Feliksiak

18:00 † Grzegorz Banach

Poza parafią: † Ryszard Krawczyk – od rodziny Droń

† Elżbieta Łacna – od Józefa i Stanisławy Klimek z rodziną

† Irena Stawiarska – od Zofii i Tadeusza Sromek z Kłodnego

WTOREK

31 VIII

6:30
  1. 1) † Józef Korta – od rodziny Dęboszów
  2. 2) † Jerzy
7:00 † Andrzej Kluba w 27 r. śmierci

Poza parafią: † Wojciech Cholewa – od rodziny Kaczmarczyków z Krakowa

18:00 † Stefan Wzorek z ok. imienin

Poza parafią: † Ryszard Krawczyk – od Kazimiery Toczek z rodziną

† Elżbieta Łacna – od Zarządu Społeczno Kulturalnego Sołtysów i Członków Rad Sołeckich Ziemi Bocheńskiej

† Irena Stawiarska – od Marii Wyrwa z rodziną

ŚRODA

1 IX

6:30 1) † Bronisława Dudek z ok. imienin

2) † Wiesław Nieć – od brata Pawła i Aleksandra z żoną

Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 1) – od chrześnicy Zofii

7:00 † Łukasz Szot – od Ani i Krzysztofa ze Świdnicy
8:00 W int. uczniów z SP kl. 4-8 i PLSP, nauczycieli, katechetów, rodziców i pracown.
9:30 W int. uczniów z SP kl. 0-3, nauczycieli, katechetów, rodziców i pracowników
18:00 NOWENNOWA:

  1. W int. ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii
  2. O powrót do zdrowia dla Wioletty Banaś
  3. W int. Michała z ok. urodzin (dz-bł)
  4. W int. Wojciecha z ok. urodzin (dz-bł)
  5. † Halina Michałek – od Andrzeja i Lidii Ćwik z Lipnicy Murowanej
  6. † Bronisława Sułek – od Teresy Mazur
  7. † Jerzy Burkiewicz – od Marii i Stanisława z Leszczyny
  8. † Jan Skalski – od Agnieszki i Krzysztofa Florek
  9. † Maria Bukowiec – od Dariusza Nalepki z rodziną
  10. † Alicja Gicala w 2 r. śmierci – od córki Edyty z rodziną
  11. † Regina Capik – od Marii Nalepka
  12. † Elżbieta Łacna – od Barbary Kowalińskiej
  13. † Zdzisław Kozłowski – od sąsiadów Radziętów
  14. † Stanisława Mazanek – od dalszych sąsiadów od str. szkoły
  15. † Antoni Banaś w 12 r. śmierci
  16. † Józef Korta – od Anny i Krzysztofa Kokoszka ze Starego Wiśnicza
  17. † Stanisław Czuban – od Stanisławy Mikulskiej z rodziną
  18. † Józef Klimek – od sąsiadów Marksów
  19. † Maria Wyrwa – od Lucyny i Stanisława Klimek
  20. † Elżbieta Kluba – od Kręgów Rodzin DK Polskiej Misji Kat. w Hannoverze
  21. † Krystyna Wierszelis – od Babiczów i Korygów z ul. Mickiewicza
  22. † Krystyna Stanek – od rodziny Filipczyków
  23. † Marek Kępa – od chrześnicy Ewy z rodziną
  24. † Maria Stokłosa – od Anny Łazowskiej z rodziną
  25. † Jan Kośmider – od rodziny Polowców
  26. † Wojciech Cholewa – od Barbary Bereta
  27. † Szczepan Mikulski – od rodziny Kowalczyków
  28. † Adam Smolik – od Marii Pawłowskiej
  29. † Adam Smolik – od Agaty i Aleksandra Buras
  30. † Stefan Mroczek z ok. imienin
  31. † Irena Stawiarska – od Katarzyny i Wojciecha Stachoń
  32. † Henryk Kłębek – od brata z rodziną
  33. † Marek Gąsiorowski – od chrzestnego z rodziną

 

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 1)

† Wojciech Cholewa (gr. 1) – od siostrzeńca Łukasza z rodziną

† Jan Kośmider (gr. 1) – od Edyty i Józefa Sułek

† Grażyna Juszczyk (gr. 1) – od teściów syna Andrzeja z Kierlikówki

† Ryszard Krawczyk – od Elżbiety i Kamila Bukowiec z rodziną

I CZWARTEK

2 IX

6:30 1) † Stefan Tomaszewski z ok. imienin

2) †† Stefania, Andrzej Łąccy

Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 2) – od Grażyny Kluba i Wiesława Krzywda z rodzinami

7:00 †† Bronisława Goc w 16 r. śmierci i mąż Władysław

Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr. 2) – od bratanka Sławomira z rodziną

† Jan Kośmider (gr. 2) – od Anny Jarosz z rodziną

16:30 ZK: W pewnej intencji
18:00 O nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 2)

† Grażyna Juszczyk (gr. 2) – od Bogdana i Haliny Dąbek z rodziną

† Ryszard Krawczyk – od Mariusza Toczek z rodziną

† Irena Stawiarska – od Barbary i Stanisława Skutnik z Bilska

I PIĄTEK

3 IX

Św. Grzegorza Wielkiego

6:30 1) † Józef Korta – od siostry Marii z rodziną

2) † Tadeusz Nowak w 8 r. śmierci – od żony i dzieci z rodzinami

Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 3) – od siostrzeńca Pawła Krzywda z rodz.

7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr. 3) – od Zofii Wojkowskiej z dziećmi

† Jan Kośmider (gr. 3) – od sąsiadów: Danuty i Krzysztofa Oświęcimka

16:30 ZK: W pewnej intencji
18:00 † Bronisław Kupczyk z ok. imienin

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 3)

† Grażyna Juszczyk (gr. 3) – od Krystyna Krzywda z Nowego Wiśnicza z rodziną

† Ryszard Krawczyk – od sąsiadów Kulasów i Polkowskiej

† Irena Stawiarska – od bratowej Anny Sromek z Bilska

I SOBOTA

4 IX

6:30 † Grzegorz Sosin

Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 4) – od brata Andrzeja Święcha ze Śląska

7:00 1) W int. Jadwigi i Szczepana Korta (dz-bł)

2) †† Stefania, Marian Fortuna i dziadkowie Cebula

Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr. 4) – od Grażyny Wojkowskiej z dziećmi

† Jan Kośmider (gr. 4) – od Zdzisława Dudek z rodziną

14:00 Ślub: Izabela Nowak – Piotr Kalandyk
15:00 Ślub: Danuta Dziedzic – Tomasz Bienias
16:30 ZK: W pewnej intencji
18:00 W int. Amelii z ok. 6 r. urodzin (dz-bł)

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 4)

† Grażyna Juszczyk (gr. 4) – od Czesława Domas z Leksandrowej z rodziną

† Ryszard Krawczyk – od rodziny Radziętów

† Irena Stawiarska – od Stanisławy z rodziną

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

5 IX

6:30 † Maria Janisz w r. śmierci

Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 5) – od Janusza Święcha z żoną Celiną i Beaty Hajduk ze Śląska

7:45 † Bronisława Barnaś z ok. imienin

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 5)

† Wojciech Cholewa (gr. 5) – od Elżbiety i Mariana Gierek

9:00 †† Stefania, Bronisław Helak

Poza parafią: † Jan Kośmider (gr. 5) – od Stanisława Dudek z rodziną

11:00 W int. Danuty i Stanisława z ok. 27 r. ślubu (dz-bł)
14:00 ZK: Za Parafian
15:00 CHRZCIELNA: W int. dzieci, rodziców i chrzestnych
17:00 †† Stefan, Małgorzata, Franciszek Kucharscy

Poza parafią: † Grażyna Juszczyk (gr. 5) – od Mirosława Domas z N. Wiśnicza z rodziną