INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 6 – 12.09.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 6 – 12.09.2021

PONIEDZIAŁEK

6 IX

6:30 1) † Jadwiga Pietras w r. śmierci

2) †† Marian Mączka; Maria, Łukasz Kołodziejczyk

Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 6) – od Karola Sikory z Lipnicy Górnej

7:00 † Anna Sułek – od córki Krystyny Teresy z mężem

Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr. 6) – od Janiny Gacek

† Jan Kośmider (gr. 6) – od kuzyna Andrzeja z żoną Anną Czuban z Królówki

18:00 †† Stefan Kulig i żona Genowefa

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 6)

† Grażyna Juszczyk (gr. 6) – od Kazimiery Maliszczak z Kopalin z rodziną

† Ryszard Krawczyk – od sąsiadów Gajewskich

† Irena Stawiarska – od Anny i Mariana z Wiśnicza Małego

WTOREK

7 IX

6:30
  1. † Józef Klimek – od syna Marka z żoną
  2. Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 7) – od rodziny Kuklów z ul. Kossaka
7:00 † Anna Sułek – od córki Aleksandry z mężem

Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr. 7) – od Rafała i Marii Gierek

† Jan Kośmider (gr. 7) – od rodziny Skalskich

18:00 †† Maria Morońska w r. śmierci i mąż Kazimierz

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 7)

† Grażyna Juszczyk (gr. 7) – od Mikołaja z żoną i mamą

† Ryszard Krawczyk – od Jana i Krystyny Cieśla z Kopalin

† Irena Stawiarska – od rodziny Małków z Królówki

ŚRODA

8 IX

Narodzenie NMP

6:30 1) † Wiesław Nieć – od siostry Edyty z rodziną

2) † Ryszard Krawczyk – od Danuty i Edwarda Ceglarz

Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 8) – od pracow. Oczyszczalni Ścieków w N.W.

7:00 †† Elżbieta, Jerzy Hołyst – od siostry Alicji
18:00 NOWENNOWA:

  1. W int. ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii
  2. O powrót do zdrowia dla Wioletty Banaś
  3. W int. Kacpra z ok. 18 r. urodzin (dz-bł) – od rodziców i rodziny
  4. W int. Marii i Józefa w 45 r. ślubu oraz w 70 r. urodzin Marii (dz-bł) – od córek z rodzinami
  5. † Halina Michałek – od Jadwigi i Rafała Brydniak z Lipnicy Murowanej
  6. † Jerzy Burkiewicz – od Marii i Stanisława z Leszczyny
  7. † Jan Skalski – od Marii i Wiesława Wietrzak
  8. † Maria Bukowiec – od pracowników Ośrodka Pomocy Społ. w N. Wiśniczu
  9. † Regina Capik – od mieszkańców Kopalin
  10. † Elżbieta Łacna – od kuzyna Jana Kaczmarczyka z żoną
  11. † Zdzisław Kozłowski – od Stanisławy i Wiesława Brydniak
  12. † Stanisława Mazanek – od sąsiadki Alicji Wilczyńskiej
  13. † Józef Korta – od teściów syna Marcina
  14. † Stanisław Czuban – od rodziny Szewczyków i Filipków
  15. † Józef Klimek – od Janusza i Lucyny Klimek
  16. † Maksymilian Dudziak w r. śmierci – od rodziny
  17. † Maria Wyrwa – od Krzysztofa i Doroty Klimek z rodziną
  18. † Elżbieta Kluba – od grupy modlitewnej „Przymierze” przy Polskiej Misji Kat. w Hannoverze
  19. † Krystyna Wierszelis – od rodziny Schabów
  20. † Krystyna Stanek – od koleżanek i kolegów syna z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Bochni
  21. † Marek Kępa – od sąsiadów Świątków
  22. † Maria Stokłosa – od Sebastiana Anioł z rodziną
  23. † Jan Kośmider – od Andrzeja i Lucyny Nowak
  24. † Wojciech Cholewa – od Pani Burmistrz i Prac. Urzędu Miejskiego w N.W.
  25. † Szczepan Mikulski – od rodziny Kowalczyków
  26. † Adam Smolik – od Anety i Tomasza Babraj
  27. † Adam Smolik – od Moniki i Grzegorza Rudnik
  28. † Irena Stawiarska – od sąsiadów Dźwigajów z ul. Brzękowskiego
  29. † Henryk Kłębek – od siostry Lucyny z mężem i dziećmi
  30. † Grażyna Juszczyk – od syna Grzegorza i Dominiki
  31. † Marek Gąsiorowski – od wujka z Lipnicy
  32. † Józef Kupiec – od bratowej Marii

 

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 8)

† Wojciech Cholewa (gr. 8) – od Kazimiery i Eugeniusza Stec

† Jan Kośmider (gr. 8) – od rodziny Grażyny i Piotra Wołków z Nowego Wiśnicza

† Grażyna Juszczyk (gr. 8) – od Anny Ptaszek z rodziną

† Ryszard Krawczyk – od sąsiadów Drożdżów z rodziną

CZWARTEK

9 IX

6:30 1) † Józef Korta – od chrześniaka Roberta z rodziną

2) † Elżbieta Kluba – od Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi z N. Wiśnicza

Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 9) – od Patrycji i Ewy – koleżanek z pracy Ireny

7:00 † Maria Bukowiec – od córki Marii z rodziną oraz wnuczki Patrycji z córką

Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr. 9) – od Stanisławy i Jana Mikulskich

† Jan Kośmider (gr. 9) – od Dariusza Kukli z rodziną

16:30 ZK: W pewnej intencji
18:00 † Włodzimierz Kokoszka – od rodziny z Leksandrowej

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 9)

† Grażyna Juszczyk (gr. 9) – od Stanisława Sułka

† Ryszard Krawczyk – od sąsiadów Brydniaków

† Irena Stawiarska – od rodziny Miłków z Nowego Sącza

PIĄTEK

10 IX

6:30 1) W int. właścicieli i pracowników Biura rachunkowego „Kanclerz” (dz-bł)

2) † Jerzy Bartosik

Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 10) – od emerytów z Urzędu Miejskiego

7:00 †† Joanna, Władysław Cholewa; Stefania, Karol Sułek

Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr. 10) – od Anity i Łukasza Cieśla z rodziną

† Jan Kośmider (gr. 10) – od Genowefy Jastrzębskiej

16:30 ZK: W pewnej intencji
18:00 W int. pewnej rodziny (dz-bł)

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 10)

† Grażyna Juszczyk (gr. 10) – od Łukasza Sułka

† Ryszard Krawczyk – od sąsiadów Justyny i Miłosza Wlazło

† Irena Stawiarska – od Anety i Mirosława Bukowiec

SOBOTA

11 IX

6:30 † Marian Skowronek – od wnuka Łukasza

Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 11) – od koleżanek z Referatu Finansowego

7:00 1) † Maria Bukowiec – od córki Małgorzaty z rodziną

2) † Jerzy Burkiewicz – od wnuków Anny i Jakuba z mamą Justyną

Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr.11) – od Zuzanny i Dariusza Dąbrowskich

† Jan Kośmider (gr. 11) – od Bożeny i Stefana Cyganek

16:30 ZK: W pewnej intencji
18:00 † Zygmunt Górlicki – od pracowników SP w N.W.

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 11)

† Grażyna Juszczyk (gr. 11) – od Stanisławy Kowalskiej z rodziną

† Ryszard Krawczyk – od rodziny Wełnów z ul. M. Konopnickiej

† Irena Stawiarska – od Mariusza Krzywda z rodziną z Bochni

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

12 IX

6:30 W int. Ewy i Pawła z ok. 30 r. ślubu (dz-bł)

Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 12) – od Małgorzaty i Jana Dudek

7:45 †† Jan Prokop; Stefania, Andrzej Łąccy

Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 12)

† Wojciech Cholewa (gr. 12) – od Magdaleny Dąbrowskiej i Piotra

9:00 †† Wiesław Rudek i z rodziny Rudków i Michalskich

Poza parafią: † Jan Kośmider (gr. 12) – od rodziny Karteczków z Nowej Wsi

11:00 † Leonard Łukasz w 3 r. śmierci – od żony
14:00 ZK: Za Parafian
15:00 †† Błażej Domas i żona Helena w r. śmierci
17:00 †† Władysława, Jan Kocjan

Poza parafią: † Grażyna Juszczyk (gr. 12) – od kuzyna Zdzisława z żoną z Bochni