Niedziela Chrztu Pańskiego 8 I 2023 r.

  1. Koncert „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki” w wykonaniu Chóru CANON oraz Wiśnickiego Kwartetu Smyczkowego dzisiaj o godz. 16.00 w kościele.
  2. Składamy podziękowania za kolejne ofiary złożone w minionym tygodniu: w kopertach 2 Rodziny = 600 zł.; przelewem 11 Rodzin = 3850 zł. Bóg zapłać.
  3. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.00, poprzedzona modlitwą różańcową o 16.30. W piątek – koronka do Bożego Miłosierdzia o 16.45.
  4. Trwa wizyta duszpasterską, tzw. kolęda. Bardzo prosimy, aby w każdym mieszkaniu na stole był krzyż, woda święcona, kropidło, zapalone świece, a dzieci miały przygotowane zeszyty do religii. Zachęcamy, aby w miarę możliwości cała rodzina była obecna w czasie kolędy. Program wizyty na najbliższy tydzień …………
  5. Program kolędy jest także zamieszczony w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej naszej Parafii.
  6. Buteleczki z wodą święconą znajdują się na stoliku przy bocznym wyjściu z kościoła.
  7. Świetlica Parafialna i Akcja Katolicka zapraszają dzieci i młodzież od kl. 3-8, zwłaszcza zaangażowanych w grupach parafialnych, do wzięcia udziału w zajęciach organizowanych w pierwszym tygodniu ferii od 30 stycznia do 2 lutego 2023 r.. Szczegółowe informacje, harmonogram i karta zgłoszeń znajdują się na stronie internetowej parafii. Ilość miejsc ograniczona.
  8. W najnowszym nr „GN” m.in.: – Papież po przejściach – czego doświadczył Benedykt XVI; – Gdzie naprawdę znajduje się miejsce chrztu Pana Jezusa. Jest też nowy nr „Promyczka dobra” i „Małego promyczka”.
  9. W minionym tygodniu odeszła do Domu Ojca śp.: † Alicja Świątek z ul. Bocheńskiej, której pogrzeb będzie w środę. Polecajmy ją Bożemu miłosierdziu: „Dobry Jezu, a nasz Panie…”
  10. Modlitwa w int. Synodu i do św. Michała Archanioła…