Skrzynka intencji

Powierz nam swoją intencję

Zapraszamy Cię do wspólnej modlitwy. Podaj intencję, którą będziemy polecać wraz z Tobą Bogu za wstawiennictwem
abp. św. Zygmunta – Szczęsnego Felińskiego.

17- go dnia każdego miesiąca Siostry Rodziny Maryi serdecznie zapraszają wszystkich znajdujących się w jakiejkolwiek potrzebie do wspólnej modlitwy o łaski przez wstawiennictwo św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego – wielkiego Orędownika u Boga – 15 min przed Mszą św. wieczorną.

Prośby i podziękowania prosimy składać do skrzynki znajdującej się w naszym kościele parafialnym na ołtarzu Serca Pana Jezusa, telefonicznie lub korzystając z poniższego formularza. Zostaną one odczytane podczas nabożeństwa i polecane podczas Eucharystii. W intencjach tych Wspólnota Sióstr modli się przez cały miesiąc.

Skorzystajmy z tej pomocy duchowej.