WIELKANOC 17 IV 2022

Informacje duszpasterskie

  1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Tarnowie i Krakowie.
  2. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Próba dzieci klas III przed Uroczystością I Komunii św. – w czwartek o godz. 16.00 w kościele.
  4. Próba dzieci klas IV przed rocznicą Komunii św. – w piątek o godz. 16.00 w kościele.
  5. Przyszła niedziela /24 IV/ jest NIEDZIELĄ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – patronalne święto Caritas. Z tej okazji składamy pracującym w Parafialnym Oddziale Caritas, Szkolnemu Kołu Caritas oraz wspierającym dzieła charytatywne serdeczne podziękowania za ich pracę i wyobraźnię miłosierdzia oraz życzymy, aby ludzka życzliwość zachęcała do dalszej troski o drugiego człowieka.
  6. W minionym tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: † Apolonia Anioł z Połomia Dużego oraz † Bolesław Paprota z ul. Ogrodowej i † Jan Cholewa z ul. Jagiellońskiej, których pogrzeb odbędzie się we wtorek. Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu….
  7. Modlitwa do św. Michała Archanioła i w int. Synodu…
  8. Serdecznie dziękujemy osobom i instytucjom za przesłane życzenia. W imieniu wszystkich kapłanów, sióstr zakonnych i pracowników kościelnych składamy życzenia: