WIELKANOC 9 IV 2023 r.

  1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Tarnowie i Krakowie.
  2. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek o godz 18.00.
  4. Przyszła niedziela /16 IV/ jest NIEDZIELĄ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – patronalne święto Caritas. Z tej okazji składamy pracującym w Parafialnym Oddziale Caritas, Szkolnemu Kołu Caritas oraz wspierającym dzieła charytatywne serdeczne podziękowania za ich pracę i wyobraźnię miłosierdzia oraz życzymy, aby ludzka życzliwość zachęcała do dalszej troski o drugiego człowieka.
  5. Oratorium Miłości w wykonaniu naszego parafialnego Chóru CANON w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy.
  6. Modlitwa do św. Michała Archanioła i w int. Synodu…
  7. Serdecznie dziękujemy osobom i instytucjom za przesłane życzenia. Razem z wszystkimi kapłanami i pracownikami kościelnymi składamy życzenia: