XXVIII Niedziela Zwykła – Dzień Papieski 10 X 2021

 1. Dziękujemy ks. Wiesławowi Tworzydło za wygłoszone Słowo Boże. Po mszy św. będzie można wesprzeć Centrum Miłosierdzia w Peru składając ofiary do puszek.
 2. Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach w kościele. Pamiętajmy o zachowaniu stosownych przepisów sanitarnych dotyczących bezpieczeństwa. Msze Święte transmitowane w dni powszednie w środy i piątki o godz. 17.00, w niedziele i święta o 9.00 i 11.00.
 3. Młodzież z klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na msze św. – dziś o godz. 17.00 oraz na spotkanie w domu parafialnym.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w tygodniu o godz. 17.00; a w niedzielę po mszy św. wieczornej. Zapisy chętnych nowych członków i członkiń do Róż – w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 5. Serdecznie zachęcamy do udziału w parafialnym kursie ALPHA. To cykl spotkań z kolacją, ciekawym filmem i otwartą rozmową na temat wiary. Spotkania będą się odbywały w poniedziałki w godz. 19.00 – 21.00 w restauracji „Panorama”. Udział jest bezpłatny; będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Zaczynamy jutro, w poniedziałek. Zapisy przez formularz internetowy na stronie parafialnej i na Facebooku. Ze stolików z prasą i z bocznych ołtarzy można zabrać ulotki informacyjne.
 6. Składamy podziękowania za ofiary złożone w minionym tygodniu: w kopertach 1 rodzina = 150 zł.; przelewem bankowym 9 rodzin = 1700 zł. Bóg zapłać.
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w pielgrzymce do Bochni oraz pomogli w jej zorganizowaniu: strażakom, policji oraz osobom kierującym ruchem, niosącym tubę i śpiewającym.
 8. Kartki z wypominkami za zmarłych można składać w zakrystii lub kancelarii (kartki można zabrać z bocznych ołtarzy, zakrystii lub kancelarii).
 9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – bł. Honorata Koźmińskiego; w piątek – św. Teresę od Jezusa; w sobotę – św. Jadwigę Śląską.
 10. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.00, połączona z modlitwą różańcową. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o 16.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 11. W piątek Grupa Młodzieżowa zaprasza na Różaniec ze Świętymi na godz. 20.00
 12. Godzina Miłosierdzia – w sobotę od godz. 16.00.
 13. W sobotę godz. 9.30 spotkanie aspirantów na plebanii oraz 10.30 LSO w Połomiu Dużym
 14. Modlitwa o łaski przez wstawiennictwo św. Zygmunta Sz. Felińskiego – w przyszłą niedzielę o godz. 16.30 – przed wypominkami.
 15. Z okazji Dnia Papieskiego św. Jana Pawła II, zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży, a pochodzącej z ubogich rodzin będzie w naszej parafii w przyszłą niedzielę /17 X/. O przeprowadzenie zbiórki prosimy Szkolne Koło Caritas.
 16. W najnowszym numerze „GN” m.in.: o odradzającym się w Kościele stanie dziewic konsekrowanych oraz o rozpoczynającym się w Rzymie Synodzie Biskupów, który będzie przebiegał inaczej niż dotychczasowe. Jest także „Mały Gość”, „Promyczek dobra” i „Mały promyczek”.
 17. W minionym tygodniu odeszła do domu Ojca śp. + Maria Fielek z Rynku. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie…
 18. Modlitwa do św. Michała Archanioła i w int. Synodu …
Od października do marca kancelaria parafialna czynna w godzinach 8:00-9:00 oraz 16:00-17:00. Msza Święta wieczorna w dni powszednie o godz. 17:00. Od października do marca kancelaria parafialna czynna w godzinach 8:00-9:00 oraz 16:00-17:00. Msza Święta wieczorna w dni powszednie o godz. 17:00. Od października do marca kancelaria parafialna czynna w godzinach 8:00-9:00 oraz 16:00-17:00. Msza Święta wieczorna w dni powszednie o godz. 17:00. Od października do marca kancelaria parafialna czynna w godzinach 8:00-9:00 oraz 16:00-17:00. Msza Święta wieczorna w dni powszednie o godz. 17:00.