29. Niedziela Zwykła – Misyjna 20 X 2024 r.

1. Spotkanie rodziców dzieci kl. III: a, b, c przygotowujących się do pełnego udziału we Mszy św. – dziś o 10.00 w domu parafialnym, a dzieci komunijnych w kościele na godz. 10.00. Po spotkaniu msza św. rodzinna o godz. 11.00.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  3. Składamy podziękowania za złożone ofiary w minionym tygodniu: na tacę 14 243 zł.; w kopertach 21 Rodzin = 3750 zł. i przelewem bankowym 8 Rodzin = 1600 zł. Bóg zapłać.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych – w ciągu tygodnia o godz. 17.00; a w niedzielę po mszy św. wieczornej. W zakrystii można zgłaszać grupy do prowadzenia modlitwy różańcowej.
  5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Jana Pawła II; w przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia kościoła.
  6. Spotkanie Caritas parafialnej – w środę o godz. 16.00 na plebanii.
  7. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.00, połączona z modlitwą różańcową. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 16.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. Szkolne Koło Caritas, Kręgi Domowego Kościoła i Ognisko Misyjne organizuje kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie onkologiczne naszej parafianki Julii – w przyszłą niedzielę na placu kościelnym.
  9. Kartki z wypominkami za zmarłych można składać w zakrystii u kapłanów lub w kancelarii parafialnej (kartki można zabrać z bocznych ołtarzy, zakrystii lub kancelarii). W wypominkach rocznych wypisujemy zmarłych z najbliższej rodziny (współmałżonków, rodziców, rodzeństwo), natomiast w wypominkach listopadowych wymieniamy zmarłych z bliższej lub dalszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Bardzo prosimy o czytelne pismo.
  10. Na stronie parafialnej można przeczytać na temat przeprowadzonych remontów naszych organ.
  11. Koło Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Torunia z ok. 33 roczn. powstania Radia Maryja w dn. 5 – 7 grudnia br. Szczegóły w gablocie.
  12. W najnowszym numerze „GN” warto przeczytać m.in.: o życiu i nauczaniu bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz znaczeniu jego posługi dla Polski i Kościoła. Jest również „Promyczek dobra”, „Mały promyczek”, „Świat Misyjny”, „Misje Dzisiaj” i „Trwajcie w miłości” oraz „GOŚĆ Extra”, w całości poświęcony osobie bł. ks. Jerzemu Popiełuszce.
  13. Modlitwa do św. Michała Archanioła…
Od października do marca kancelaria parafialna czynna w godzinach 8:00-9:00 oraz 16:00-17:00. Msza Święta wieczorna w dni powszednie o godz. 17:00. Od października do marca kancelaria parafialna czynna w godzinach 8:00-9:00 oraz 16:00-17:00. Msza Święta wieczorna w dni powszednie o godz. 17:00. Od października do marca kancelaria parafialna czynna w godzinach 8:00-9:00 oraz 16:00-17:00. Msza Święta wieczorna w dni powszednie o godz. 17:00. Od października do marca kancelaria parafialna czynna w godzinach 8:00-9:00 oraz 16:00-17:00. Msza Święta wieczorna w dni powszednie o godz. 17:00.