5. niedziela zwykła 06.02.2022

1. Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach w kościele. Pamiętajmy o zachowaniu stosownych przepisów sanitarnych dotyczących bezpieczeństwa. Prosimy o zastosowanie się do wytycznych dotyczących osób niezaszczepionych. Msze św. transmitowane w dni powszednie w środy i piątki o godz. 17.00, w niedziele i święta o 9.00 i 11.00.
  2. Zmiana tajemnic różańcowych ojców i matek – dzisiaj po mszy św. o godz. 9.00, a dzieci i młodzieży po mszy św. o 11.00.
  3. Składamy podziękowania za kolejne ofiary złożone w minionym tygodniu: w kopertach 2 Rodziny = 400 zł.; przelewem 5 Rodzin = 800 zł. Bóg zapłać.
  4. W naszej parafii trwają Rekolekcje „ODDANIE 33” Zapraszamy codziennie: w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 17.00, w niedziele i święta również po mszy św. o 17.00. Zakończymy rekolekcje oddaniem swojego życia Matce Najświętszej w dniu 4 marca. Rekolekcje te można również odprawiać prywatnie na podstawie płyty CD, którą można nabyć jeszcze w zakrystii.
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – św. Scholastyki dziewicy. W piątek – NMP z Lourdes. W tym dniu w Kościele przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zostanie odprawiona msza św. z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych w piątek o godz. 15.00, na którą zapraszamy wszystkich chorych, cierpiących i starszych.
  6. Spotkanie dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. wraz z poświęceniem książeczek – w piątek o godz. 17.00 w kościele. Książeczki dzieci otrzymają w piątek przed mszą św.
  7. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.00, poprzedzona modlitwą różańcową o 16.30. W piątek – koronka do Bożego Miłosierdzia o 16.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. Składka w przyszłą niedzielę na tacę i w kopertach na pokrycie ogrzewania oraz na inwestycje.
  9. W najnowszym „GN” m.in.: – jak szczera modlitwa nieraz ratowała zagrożony pokój w sytuacjach podobnych do panującej obecnie na Ukrainie. Jest także „Mały Gość Niedzielny”, „Promyczek dobra”, „Mały promyczek” oraz „Miłujcie się”.
  10. Modlitwa w int. Synodu i do św. Michała Archanioła.