6 niedziela zwykła 13 II 2022

1. Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach w kościele. Pamiętajmy o zachowaniu stosownych przepisów sanitarnych dotyczących bezpieczeństwa. Prosimy o zastosowanie się do wytycznych dotyczących osób niezaszczepionych. Msze św. transmitowane w dni powszednie w środy i piątki o godz. 17.00, w niedziele i święta o 9.00 i 11.00.
  2. Składamy podziękowania za kolejne ofiary złożone w minionym tygodniu: przelewem 9 Rodzin = 1350 zł. (także za dobre słowa, np. „na poskromienie drożyzny”). Bóg zapłać.
  3. W naszej parafii trwają Rekolekcje „ODDANIE 33” Zapraszamy codziennie: w dni powszednie oraz w niedziele i święta po Mszy Św. o godz. 17.00. Rekolekcje te można również odprawiać prywatnie na podstawie książki lub płyty CD, które można jeszcze nabyć w zakrystii.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.00, a od godz. 16.00 adoracja z okazji 16 dnia miesiąca i modlitwa różańcowa o 16.30. Modlitwa za wstawiennictwem św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego – w czwartek o 16.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek – o 16.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Spotkanie Akcji Katolickiej – w piątek na plebanii po mszy św. wieczornej.
  7. Młodzież z kl. 8. przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 17.00 oraz na spotkanie.
  8. Weekendowe spotkanie dla kobiet: „Kobieta królewski projekt” w dn. 18-20 lutego na Zamku w Niepołomicach. Szczegóły na afiszu w gablocie.
  9. W najnowszym „GN” m.in.: – „Nie kłócę się z Bogiem” – rozmowa z onkomamą; jest także kolejna płyta z serii Biblia Audio. Można również nabyć: „Mały Gość Niedzielny”, „Promyczek dobra”, „Mały promyczek” oraz „Miłujcie się” (6 zł.), m.in.: – o uzdrawiającej mocy Jezusa w Eucharystii; – o wyrwanej z piekła muzułmańskiego domu; – o terapii duszy i ciała; – o totalitaryzmie jawnym i zakamuflowanym.
  10. W minionym tygodniu odszedł do Domu Ojca śp.: † Marian Trzmiel z Połomia Dużego. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu….
  11. Modlitwa w int. Synodu i do św. Michała Archanioła.