Remont więźby dachowej i wymiana poszycia na domu parafialnym

W poniedziałek 25 września 2023 r. rozpoczęły się prace remontowe więźby dachowej wraz z wymianą poszycia na domu parafialnym, które prowadzone są przez firmę budowlaną p. Rafała Rośka. W związku z tym prosimy o ostrożność i zachowanie bezpieczenstwa w obrębie domu parafialnego.

Prace remontowe są konieczne, poniższe zdjęcia ukazują skutki nieszczelności dachówki na domu parafialnym, a także rozspojenie wieńca oraz ugięcie legarów.

Kolejne zdjęcia ukazują aktualny stan dachówki zamontowanej na dachu domu parafialnego.

Nowa dachówka została zakupiona i przywieziona na miejsce w minionym tygodniu.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazywane ofiary na powyższe prace przy domu parafialnym. Bóg zapłać 🫶🫶 W int. wszystkich ofiarowawców sprawowana jest msza św. nowennowa w każdą środę