Remont więźby dachowej i wymiana poszycia na domu parafialnym (2)

Trwają prace przy remoncie dachu na domu parafialnym. Po demontażu dachówki od strony północnej, pojawiają się “niespodzianki” jak np. siodła pod zastrzały zjedzone przez drewnojady… Wzmocniono legary, zamontowano murłaty, których nie było, wzmocniono wieniec przez zakotwienie szpilami 90 cm w przewiercie wieńca i ściany. Założono nowe kontr łaty, folię paroizolacyjną i łaty oraz wypoziomowano więźbę dachową i zaczęto układanie nowej dachówki. To tylko niektóre wycinki robót. Dziękuję Firmie “Rafi” Rafała Rośka za bardzo fachową ocenę i konkretne rzetelne podejmowane działania. Dziękuję także p. mgr inż. arch. Elżbiecie Langer za nadzór inwestorski i konkretne wsparcie w trakcie prac. Bóg zapłać Wyrazy wdzięczności dla wszystkich Ofiarodawców. Bez Waszego wsparcia nie byłoby możliwe, by te prace prowadzić. Liczę na Waszą konkretną pomoc i ofiarność.