XXVII Niedziela Zwykła 2 X 2022 r.

1. Zmiana tajemnic różańcowych matek i ojców – dziś po mszy św. o godz. 9.00; Róży dzieci i młodzieży po mszy św. o godz. 11.00.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu: w kopertach 5 rodzin = 1100 zł.; przelewem bankowym 3 rodziny = 400 zł. Bóg zapłać.
  3. Kręgi Domowego Kościoła, Szkolne Koło Caritas i rodzice Basi dziękują wszystkim za zaangażowanie i ofiarność podczas kiermaszu w ubiegłą niedzielę. Udało się zebrać 13.000 zł.
  4. Od jutra nabożeństwa wieczorne w naszym kościele będą o godz. 17.00.
  5. Kancelaria parafialna popołudniu czynna od godz. 16.00 – 17.00.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w tygodniu o godz. 17.00; a w niedziele po mszy św. wieczornej.
  7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Franciszka z Asyżu; w środę – św. Faustynę Kowalską; w piątek – NMP Różańcową.
  8. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.00 połączona z modlitwą różańcową. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o 16.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  9. W I czwartek miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów, kleryków i sióstr zakonnych oraz o nowe powołania do służby w Kościele – od godz. 16.00.
  10. Spowiedź przed I piątkiem: dla dzieci we czwartek od godz. 16.00, dla młodzieży i dorosłych w piątek od 16.00. W Połomiu Dużym w środę o 16.30.
  11. I piątek miesiąca. Modlitwą i ofiarami wspieramy misje katolickie. Msze św. wotywne o NSPJ o 6.30, 7.00 i 17.00 z modlitwą różańcową. W Połomiu D. o godz. 17.30.W tym dniu zapraszamy w sposób szczególny na godz. 17.00 uczniów z klas 8 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  12. W Sanktuarium MB Różańcowej w Bochni rozpoczyna się dziś tygodniowy odpust. Piesza pielgrzymka z naszej parafii do Bochni wyruszy w piątek o godz. 14.00 z kościoła. Msza św. w Sanktuarium o godz. 17.00. Zapraszamy do udziału młodzież, dorosłych i dzieci pod opieką rodziców. Powrót już we własnym zakresie. Zabierzmy ze sobą śpiewnik pielgrzymkowy.
  13. Spotkanie rodziców dzieci kl. III a i III b w ramach przygotowań dzieci do I Komunii św. – w przyszłą niedzielę o godz. 10.10 w domu parafialnym. Natomiast dzieci kl. III a i III b zapraszamy do kościoła o godz. 10.10. Poświęcenie różańców podczas mszy św. o godz. 11.00.
  14. Składka w przyszłą niedzielę w kopertach i na tacę przeznaczona na remont organów w naszym kościele.
  15. Do 9 października można zgłaszać w formie pisemnej kandydatów do Duszpasterskiej Rady Parafialnej składając kartkę do puszki na ołtarzu Serca Pana Jezusa. Kandydatami do Rady winni być pełnoletni katolicy, którzy czynnie uczestniczą w życiu wspólnoty parafialnej i są znani z zasad życia zgodnego z etyką katolicką.
  16. Kalendarze dla rolników i działkowiczów są do nabycia w zakrystii /30 zł/.
  17. Parafia św. Pawła Apostoła w Bochni organizuje zbiórkę makulatury w sobotę 8 października. Szczegóły na plakacie
  18. W najnowszym numerze „GN” warto przeczytać m.in.: – wywiad z kard. Konradem Krajewskim, o jego ostatniej wizycie na Ukrainie; – wspomnienia o zmarłym Franciszku Pieczce. Jest również „Mały Gość”, „Promyczek dobra” i „Mały promyczek”.
  19. Modlitwa do św. Michała Archanioła i w int. Synodu …