3. Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna 14 IV 2024 r.

1. Spotkanie rodziców i dzieci kl. 3a i 3b w ramach przygotowań dzieci do I Komunii św. – dziś o godz. 10.15 w domu parafialnym. Po spotkaniu msza św. rodzinna o godz. 11.00.
  2. Składamy podziękowania za kolejne ofiary złożone w minionym tygodniu: przelewem bankowym 14 Rodzin=2450 zł. Bóg zapłać.
  3. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00, poprzedzona modlitwą różańcową o 17.30. W piątek – koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Adoracja z okazji 16-go dnia miesiąca – we wtorek od godz. 17.00.
  5. Bezpłatna pomoc w wypełnianiu zeznań podatkowych (PIT-ów) za rok 2023 – we wtorek o 17.00 na plebanii.
  6. Książka o 400-letniej historii naszej Parafii jest rozprowadzana w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  7. Spotkanie rodziców i dzieci kl. 3c i 3d w ramach przygotowań dzieci do I Komunii św. – w przyszłą niedzielę o godz. 10.15 w domu parafialnym. Po spotkaniu msza św. rodzinna o godz. 11.00.
  8. Wystawa malarstwa Małgorzaty Mizia do zwiedzenia po mszy św. o 9.00 i 11.00 w Starej Dzwonnicy przy plebanii.
  9. Odpust ku czci św. Wojciecha w Starym Wiśniczu – w przyszłą niedzielę. Suma o godz. 11.00.
  10. Organizowana jest pielgrzymka autokarowa: Częstochowa – Licheń Stary – Toruń. Szczegóły i zapisy u p. kościelnego.
  11. Szkoła Muzyczna I stopnia w Nowym Wiśniczu ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025. Szczegóły na afiszu oraz stronie internetowej Szkoły Muzycznej.
  12. Przychylając się do apelu wielu parafian bardzo prosimy, aby nie wprowadzać psów na plac kościelny – jest to nie tylko miejsce poświęcone, ale także teren, na którym spoczywa wielu ludzi i z tej racji uszanujmy to miejsce.
  13. W „GN” m.in: – artykuły na temat przyjęcia chrześcijaństwa przez Polskę, związaną z piątą rocznicą ustanowienia przez Sejm RP Narodowego Święta Chrztu Polski. Jest także „Gość Extra”, MGN, „Promyczek dobra”, „Mały promyczek” i „Trwajcie w miłości”.
  14. W minionym tygodniu odszedł do Domu Ojca śp.: † Zdzisław Paprota z Połomia D.. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu….
  15. Modlitwa do św. Michała Archanioła….