INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 6 – 12.09.2021
INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 6 – 12.09.2021
PONIEDZIAŁEK
6 IX |
6:30 | 1) † Jadwiga Pietras w r. śmierci
2) †† Marian Mączka; Maria, Łukasz Kołodziejczyk Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 6) – od Karola Sikory z Lipnicy Górnej |
7:00 | † Anna Sułek – od córki Krystyny Teresy z mężem
Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr. 6) – od Janiny Gacek † Jan Kośmider (gr. 6) – od kuzyna Andrzeja z żoną Anną Czuban z Królówki |
|
18:00 | †† Stefan Kulig i żona Genowefa
Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 6) † Grażyna Juszczyk (gr. 6) – od Kazimiery Maliszczak z Kopalin z rodziną † Ryszard Krawczyk – od sąsiadów Gajewskich † Irena Stawiarska – od Anny i Mariana z Wiśnicza Małego |
|
WTOREK
7 IX |
6:30 |
|
7:00 | † Anna Sułek – od córki Aleksandry z mężem
Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr. 7) – od Rafała i Marii Gierek † Jan Kośmider (gr. 7) – od rodziny Skalskich |
|
18:00 | †† Maria Morońska w r. śmierci i mąż Kazimierz
Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 7) † Grażyna Juszczyk (gr. 7) – od Mikołaja z żoną i mamą † Ryszard Krawczyk – od Jana i Krystyny Cieśla z Kopalin † Irena Stawiarska – od rodziny Małków z Królówki |
|
ŚRODA
8 IX Narodzenie NMP |
6:30 | 1) † Wiesław Nieć – od siostry Edyty z rodziną
2) † Ryszard Krawczyk – od Danuty i Edwarda Ceglarz Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 8) – od pracow. Oczyszczalni Ścieków w N.W. |
7:00 | †† Elżbieta, Jerzy Hołyst – od siostry Alicji | |
18:00 | NOWENNOWA:
Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 8) † Wojciech Cholewa (gr. 8) – od Kazimiery i Eugeniusza Stec † Jan Kośmider (gr. 8) – od rodziny Grażyny i Piotra Wołków z Nowego Wiśnicza † Grażyna Juszczyk (gr. 8) – od Anny Ptaszek z rodziną † Ryszard Krawczyk – od sąsiadów Drożdżów z rodziną |
|
CZWARTEK
9 IX |
6:30 | 1) † Józef Korta – od chrześniaka Roberta z rodziną
2) † Elżbieta Kluba – od Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi z N. Wiśnicza Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 9) – od Patrycji i Ewy – koleżanek z pracy Ireny |
7:00 | † Maria Bukowiec – od córki Marii z rodziną oraz wnuczki Patrycji z córką
Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr. 9) – od Stanisławy i Jana Mikulskich † Jan Kośmider (gr. 9) – od Dariusza Kukli z rodziną |
|
16:30 | ZK: W pewnej intencji | |
18:00 | † Włodzimierz Kokoszka – od rodziny z Leksandrowej
Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 9) † Grażyna Juszczyk (gr. 9) – od Stanisława Sułka † Ryszard Krawczyk – od sąsiadów Brydniaków † Irena Stawiarska – od rodziny Miłków z Nowego Sącza |
|
PIĄTEK
10 IX |
6:30 | 1) W int. właścicieli i pracowników Biura rachunkowego „Kanclerz” (dz-bł)
2) † Jerzy Bartosik Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 10) – od emerytów z Urzędu Miejskiego |
7:00 | †† Joanna, Władysław Cholewa; Stefania, Karol Sułek
Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr. 10) – od Anity i Łukasza Cieśla z rodziną † Jan Kośmider (gr. 10) – od Genowefy Jastrzębskiej |
|
16:30 | ZK: W pewnej intencji | |
18:00 | W int. pewnej rodziny (dz-bł)
Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 10) † Grażyna Juszczyk (gr. 10) – od Łukasza Sułka † Ryszard Krawczyk – od sąsiadów Justyny i Miłosza Wlazło † Irena Stawiarska – od Anety i Mirosława Bukowiec |
|
SOBOTA
11 IX |
6:30 | † Marian Skowronek – od wnuka Łukasza
Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 11) – od koleżanek z Referatu Finansowego |
7:00 | 1) † Maria Bukowiec – od córki Małgorzaty z rodziną
2) † Jerzy Burkiewicz – od wnuków Anny i Jakuba z mamą Justyną Poza parafią: † Wojciech Cholewa (gr.11) – od Zuzanny i Dariusza Dąbrowskich † Jan Kośmider (gr. 11) – od Bożeny i Stefana Cyganek |
|
16:30 | ZK: W pewnej intencji | |
18:00 | † Zygmunt Górlicki – od pracowników SP w N.W.
Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 11) † Grażyna Juszczyk (gr. 11) – od Stanisławy Kowalskiej z rodziną † Ryszard Krawczyk – od rodziny Wełnów z ul. M. Konopnickiej † Irena Stawiarska – od Mariusza Krzywda z rodziną z Bochni |
|
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
12 IX |
6:30 | W int. Ewy i Pawła z ok. 30 r. ślubu (dz-bł)
Poza parafią: † Janina Twardosz (gr. 12) – od Małgorzaty i Jana Dudek |
7:45 | †† Jan Prokop; Stefania, Andrzej Łąccy
Poza parafią: † Andrzej Tworzydło (gr. 12) † Wojciech Cholewa (gr. 12) – od Magdaleny Dąbrowskiej i Piotra |
|
9:00 | †† Wiesław Rudek i z rodziny Rudków i Michalskich
Poza parafią: † Jan Kośmider (gr. 12) – od rodziny Karteczków z Nowej Wsi |
|
11:00 | † Leonard Łukasz w 3 r. śmierci – od żony | |
14:00 | ZK: Za Parafian | |
15:00 | †† Błażej Domas i żona Helena w r. śmierci | |
17:00 | †† Władysława, Jan Kocjan
Poza parafią: † Grażyna Juszczyk (gr. 12) – od kuzyna Zdzisława z żoną z Bochni |