Boże Narodzenie 25 XII 2022 r.

1. Jutro Święto św. Szczepana. Msze św. jak w niedzielę. Ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na KUL i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  2. Zachęcamy wszystkich, a szczególnie rodziców z dziećmi do adoracji Dzieciątka Jezus w pięknej szopce w naszym kościele.
  3. Zapraszamy do zwiedzenia ruchomej „Szopki” autorstwa p. Zbigniewa Wójcickiego – w „Starej Dzwonnicy” przy plebanii, dzisiaj i jutro po mszach św. o godz. 9.00 i 11.00.
  4. Na choince przy ołtarzu Serca Pana Jezusa możemy oglądać bombki wykonane na konkurs „Wiśnicz wczoraj i dziś”.
  5. Wizytę duszpasterską, tzw. kolędę rozpoczniemy w naszej parafii od wtorku. Bardzo prosimy, aby w każdym mieszkaniu na stole był krzyż, woda święcona, kropidło, zapalone świece, a dzieci miały przygotowane zeszyty do religii. Zachęcamy, aby w miarę możliwości cała rodzina była obecna w czasie kolędy. Program wizyty na najbliższy tydzień …………
  6. Program kolędy jest także zamieszczony w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej naszej Parafii.
  7. Buteleczki z wodą święconą znajdują się na stoliku przy bocznym wyjściu z kościoła.
  8. „GN” w poszerzonym świąteczno-noworocznym wydaniu w cenie 15 zł, a w nim m.in.: – jak polskie orionistki pomagają młodym matkom w zrujnowanym Charkowie; – blok artykułów dotyczących istoty świąt Bożego Narodzenia. Jest też „MGN”, „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek”.
  9. Dziękujemy za wszystkie otrzymane życzenia od osób i instytucji. Przekazujemy również Życzenia Bożonarodzeniowe.
  10. Modlitwa do Michała Archanioła…..