Niedziela Chrztu Pana Jezusa 9 I 2021

/9 – 15 I 2021/

1. Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach w kościele. Pamiętajmy o zachowaniu stosownych przepisów sanitarnych dotyczących bezpieczeństwa. Prosimy o zastosowanie się do nowych wytycznych, dotyczących osób niezaszczepionych. Msze Święte transmitowane w dni powszednie w środy i piątki o godz. 17.00, w niedziele i święta o 9.00 i 11.00.
  2. Składamy podziękowania za ofiary złożone w minionym tygodniu: w kopertach 1 Rodzina = 100 zł.; przelewem 6 Rodzin = 1100 zł. Bóg zapłać.
  3. Dziękujemy kolędnikom misyjnym za ich zaangażowanie na rzecz pomocy dzieciom w krajach misyjnych oraz wszystkim darczyńcom za ofiarność. Bóg zapłać.
  4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.00, poprzedzona modlitwą różańcową o 16.30. W piątek – koronka do Bożego Miłosierdzia o 16.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W przyszłą niedzielę adoracja z okazji 16-go dnia miesiąca od godz. 16.00
  6. Program „Mszy kolędowych”, który jest zamieszczony także w gablocie i na internetowej stronie parafii: …………………. Zapraszamy w danym dniu rodziny z poszczególnych odcinków kolędowych na mszę św., podczas której każda rodzina otrzyma również specjalnie przygotowany obrazek z modlitwą błogosławieństwa domu i rodziny. Osoby, które nie mogły uczestniczyć we mszy kolędowej w wyznaczonym dniu zapraszamy w środę na nowennę i mszę św. w ich intencji.
  7. Świetlica Parafialna i Akcja Katolicka zapraszają dzieci i młodzież od kl. 3-8, zwłaszcza zaangażowanych w grupach parafialnych, do wzięcia udziału w zajęciach organizowanych w pierwszym tygodniu ferii od 17 do 20 stycznia 2022 r.. Szczegółowe informacje, harmonogram i karta zgłoszeń znajdują się na stronie internetowej parafii. Ilość miejsc ograniczona.
  8. Strażacka Orkiestra Dęta i OSP w Starym Wiśniczu zapraszają na KONCERT KOLĘD – dzisiaj o godz. 16.30 w kościele w Starym Wiśniczu.
  9. W Gościu Niedzielnym warto przeczytać m. in.: o tym czy Jezus jako dziecko wiedział, że jest Bogiem, i dlaczego po latach przyjął chrzest od Jana Chrzciciela. Do Gościa dołączono pudełko na płyty z serii „Biblia Audio”. Jest też „MGN”, „Promyczek Dobra”, „Mały Promyczek” i „Miłujcie się”.
  10. W minionym tygodniu odeszła do Domu Ojca śp.: † Kinga Dejnak z ul. Długiej. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu….
  11. Modlitwa w int. Synodu i do św. Michała Archanioła…